نوشته شده توسط : SINA

بهترین وبسایت در جهت خرید شماره مجازی مجازی آمریکا ، کدام وبسایت میباشد؟

امروز به شما سایتی را معرفی میکنیم که حدود 20000 هزار نوع سرویس شماره مجازی ارائه میدهد و میتوانید از این وبسایت شماره مجازی هایی برای فیسبوک و تلگرام و واتس آپ و حتی همراه اول و ایرانسل و دیوار و کافه بازار و... تهیه کنید!!!

شما با کمک numbercall میتوانید به راحتی و در سریع ترین حالت ممکن شماره مجازی آمریکا را تهیه نمایید.

آیا میدانید شماره مجازی چیست؟ شماره مجازی  ، نوعی سیمکارت غیر فیزیکی در بستر شبکهای اینترنت میباشد که به جای اینکه روی گوشی شما قرار بگیرد ، به سرور های مخابراطی وصل میشود و شما میتوانید از راه دور آنهارا تهیه کنید.

به این معنی که برای تهیه شماره تلفن آمریکا ، نیازی نیست که به آمریکا سفر کرده و سیم کارت آمریکایی خریداری کنید ، با چند کلیک ساده و از راه دور میتوانید سیم کارت ( فقط شماره ) آمریکا را تهیه کنید.

 

برای اینکار کافیست که وارد وبسایت نامبر کال شوید و از لیست سمت راست ، نوع سرویسی که قصد دارید ازش استفاده کنید را انتخاب نمایید ، سپس وارد درگاه پرداخت شده و مبلغ سرویس را پرداخت نمایید و در آخر شماره خود را در پنل میتوانید مشاهده نمایید.

نامبرکال

البته به این نکته توجه کنید که هر شماره مخصوص یک سرویس قابل استفاده میباشد ، یعنی به عنوان مثال فقط برای تلگرام و یکبار میتوانید استفاده نمایید.

برخی از بهترین سرویس های شماره آمریکا :

شماره مجازی فیسبوک : https://numbercall.ir/application/479

شماره مجازی اینستاگرام : https://numbercall.ir/application/480

شماره مجازی تلگرام : https://numbercall.ir/application/482

شماره مجازی واتس آپ : https://numbercall.ir/application/484

 

در صورتی که توان خرید شماره را نداشتید ، فقط کافیست در قسمت پشتیبانی به مدیریت پیام دهید که خودشون براتون شماره ای را تهیه کنند و براتون ارسال کنند.

 :: برچسب‌ها: شماره مجازی ,
:: بازدید از این مطلب : 5061
|
امتیاز مطلب : 79
|
تعداد امتیازدهندگان : 17
|
مجموع امتیاز : 17
تاریخ انتشار : سه شنبه 1 تير 1400 | نظرات ()